יום שלישי, 7 ביוני 2011

מטבחי טופז

מטבחי טופז מאז ומתמיד הציבו לעצמם את המטרה להיות יצרני המטבחים הטובים ביותר, באיכות הגבוהה ביותר בשוק המטבחים הישראלי. למטבחי טופז יש את כל הידע, הניסיון והיכולת הטכנולוגית לספק עבור הצרכן הישראלי, מטבחים ברמת גימור גבוהה אשר נשארים במצבם החדש לאורך זמן בתנאי האקלים הים תיכוני.
במחצית שנת 2010 טופז ביצעה את קפיצת המדרגה הגדולה ביותר בהיסטוריה של החברה בכך שנרכשה ע"י קבוצת היי-סיין אשר לה מוניטין מרשים בתחום השילוט והריהוט ולה לקוחות נכבדים ולא מתפשרים כגון הצבא ומשרד הביטחון. לאחר הרכישה נקבעה המטרה לבצע אינטגרציה של הידע של שתי החברות לייצור המטבחים האיכותיים ביותר שיעמדו בסטנדרטים המחמירים של טופז מטבח.
התוצר אשר נולד משיתוף הפעולה הוא מטבח משופר אשר עבר יותר מ- 50 שינויים אשר כולם נוגעים לשיפור היציבות, החוזק, האיזון והעמידות של ארונות המטבח. כלומר, השיפורים והשינויים אשר מטבחי טופז עברו כולם נוגעים לגופי הארון מאחר וגופי הארון הם אלה אשר נבדלים בין יצרן מטבחים אחד למשנהו. כל שאר חלקי ארונות המטבח נקנים מאותם היצרנים ולכן החשיבות הרבה של תכנון ופיתוח של גופי ארונות חזקים, שמישים ויציבים לאורך זמן.

השיפורים המרכזיים שבוצעו בטופז מטבח

:

בסיס גוף הארון, דהיינו – הלביד (סנדוויץ'), עבר מספר שינויים על מנת להיות עבה וחזק יותר מבסיסי ארונות מטבח של יצרנים אחרים. לביד חזק נותן ארון חזק והלביד שמיוצר ע"י מטבחי טופז (לביד פנדה) בנוי מ- 13 שכבות אשר משתלבות יחדיו בצורת שתי-וערב לשם הקניית חוזק מקסימאלי.
מספר שינויים נוספים בוצעו בלביד של מטבחי טופז :
•    עובי הלביד הוגדל ל- 18 מ"מ, בהתאם לסטנדרטים האירופיים ובהתאם לנהוג בחברות המובילות בעולם לייצור מטבחים, אליהם שואפת להשתייך טופז ופועלת להגשמת חזון זה.
•    מספר שכבות לביד הפנדה של מטבחי טופז הוגדל ל- 13 לעומת 9-11 שכבות אצל יצרני מטבחים אחרים.
•    לביד הפנדה מיוצר עם ציפוי דו צדדי, לעומת יצרנים אחרים אשר מצפים רק את הצד הנראה לעין אשר עלול לגרום ליצירת "בטן", פגיעה במשך חיי ארונות המטבח ובשימושיות שלהם לאורך זמן.
•    על גופי ארונות מטבחי טופז מותקנים קאנטים בעובי של 1.3 מ"מ גם מאחורי הארונות למניעת רטיבות והשגת מראה אחיד של ארונות המטבח. יצרנים אחרים נוהגים להשתמש בקאנטים דקים ורק בצד הפונה כלפי חוץ בעוד גב הארון חשוף לקיר ולרטיבות.
•    הרכבת מטבחי טופז אינה מתבצעת עם סרגלים אל הקיר אלא נעשה שימוש ברגל מתכווננת באזור נסתר במטבח לשם שמירה על איזון לאורך זמן גם לאחר התקנת שיש כבד על ארונות המטבח.
•    במטבחי טופז שימוש בצירים, מנגנונים ומגירות של בלום האיכותיים.
•    לביד הפנדה מיוצר מעצים שמקורם ביערות לצרכי תעשיה ולא חורשי יער טבעיים לטובת שמירה על איכות הסביבה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה